Gromadzka 103, 30-719 Kraków       Telefon: +48 515-156-245      

Jesteś tutaj: TRANSPORT HOME DELIVERY

HOME DELIVERY

W RAMACH USŁUGI HD OFERUJEMY:

1. Dwuosobowy zespół – Dostawy realizujemy dwuosobową ekipą wyspecjalizowanych pracowników, posiadających niezbędne uprawnienia gazowo-elektryczne. Dzięki temu żaden montaż nie stanowi dla nas zagadki.

2. Dowóz towaru do klienta – Towar dostarczany jest pod wskazany przez klienta adres, po wcześniejszym ustaleniu daty i godziny dostawy. Dostawy wykonujemy specjalnie do tego przystosowanym samochodem.

3. Wniesienie towaru wraz z rozpakowaniem - Niezależnie od docelowej lokalizacji czy piętra nasz zespół wniesie zamówiony towar z należytą dbałością o mienie Klienta.

4. Ustawienie sprzętu we wskazanym miejscu - zamówiony towar (niezależnie od gabarytu) ustawiany jest we wskazanym przez Klienta miejscu.

5. Montaż sprzętu RTV/ AGD – Nasi specjaliści usuną zbędne zabezpieczenia ze sprzętu AGD. Wykonają podłączenie do sieci elektrycznej/wodno-kanalizacyjnej bądź skonfigurują sprzęt RTV, przygotowując go do bezproblemowego użytkowania przez klienta.

6. Wyrzucenie zbędnych opakowań - W ramach usługi home delivery pracownicy firmy EQT zajmą się skompletowaniem zbędnych opakowań powstałych w procesie rozpakowania, a następnie wyrzucą je do wskazanego przez Klienta odpowiedniego pojemnika komunalnego.

7. Utylizacja zużytego sprzętu – na życzenie klienta pracownicy EQT zabiorą stary, zużyty sprzęt od klienta i dokonają jego utylizacji w przeznaczonym do tego punktcie.

8. Cash on delivery - Usługa Cash on Delivery to wygodny system płatności przygotowany dla Klientów, którzy wolą płatność przy odbiorze zamówionego towaru.